רוצה להיות משפיענית אינסטגרם?
חדש: "אינסטה בוסט אקספרס"

הדרך המהירה ביותר להיות כוכבת אינסטגרם ולקבל תשלום והטבות בקידום תוכן שיווקי של מותגים.

את תדאגי לתוכן מהמם, אנחנו נדאג לתנועה מאסיבית לעמוד שלך.

בטח שאלת את עצמך, איך הן מתקדמות מהר כל כך?  מה הסוד שלהן לגייס כל כך הרבה עוקבים כל חודש? 
העמוד שלהן לאו דווקא יפה יותר משלך, אבל התנועה שזורמת לעמוד שלהן כל כך גדולה, שהחשיפה עושה להן את כל העבודה.

 

מסתבר שבשביל להיות משפיענית אמיתית, לא מספיק לייצר תוכן מהמם ובעל ערך - צריך גם שהתוכן יגיע להרבה אנשים. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

אנחנו יודעים להזרים לעמוד שלך מאות אנשים ביום, עשרות אלפי אנשים בכל חודש. תהיה לך חשיפה עצומה, כל פוסט שלך יקבל המוני לייקים ומספר העוקבים שלך ילך ויגדל. 

אנחנו עושים זאת כבר 4 שנים, לאלפי חשבונות בארץ ובעולם. מה איתך? 

איך מתחילים? וודאי שהעמוד שלך מוכן לקידום, עם תמונת פרופיל מושלמת ותוכן שאי אפשר להתעלם ממנו, ומלאי את טופס ההצטרפות עוד היום.

*מטעמי נוחות הטקסט באתר כתוב בלשון נקבה אך השירות ניתן גם לגברים. 

מי אנחנו?

אינסטה ישראל היא החברה הגדולה והוותיקה ביותר בישראל לקידום באינסטגרם. החל מ- 2013, ובמהלך השנים קידמנו אלפי עסקים שונים בארץ ובעולם, בינם מאות מהמותגים הגדולים בישראל (קוקה-קולה, בנק לאומי, סופר-פארם וכו'), עשרות סלבס, דוגמניות, שחקנים, מוזיקאים ובעצם בכל תחומי החיים והבידור.

החל מהחודש, אנו משיקים שירות חדש - "אינסטה בוסט אקספרס" המיועד לקידום עמודי משפיענים באינסטגרם.

האם את חושבת שאת מתאימה להיות משפיענית? 

איך זה עובד?

"אינסטה בוסט אקספרס" היא מערכת אוטומטית החושפת את העמוד שלך לקהל יעד רלוונטי, באמצעות מאות אינטראקציות עם אינסטגרמרים אחרים מדי יום, בהתאם להגדרות המותאמות עבורך. לאחר ההרשמה לשירות, העמוד שלך יעקוב, יעשה לייקים ויצפה בסטוריז של העוקבים של משפיעניות מצליחות אחרות, שם קיימת היתכנות גבוהה ביותר עבורך להצליח. כתוצאה מכך, עמוד האינסטגרם שלך יחשף לעשרות אלפי אנשים מדי חודש, והתנועה בעמוד תגדל באופן משמעותי. המשתמשים שנחשפו לעמוד יוכלו להשיב בלייק, להתעניין בתוכן שהעלית, וכמובן גם לעקוב אחרייך. כך נראים הנתונים של משפיענית בתחום הכושר שהצטרפה לשירות בתחילת ספטמבר 2019: 

איך זה ישפיע על העמוד שלי?

תוך 24 שעות בלבד מתחילת פעילות הקידום, תתחילי להרגיש תנועה ערה בעמוד, לייקים, תגובות, הודעות דיירקט, עוקבים חדשים, העמוד שלך עומד להתפוצץ מתנועה! אם העמוד שלך מוגדר בתור עמוד עסקי, צפייה בסטטיסטיקה שלך תראה שכמות החשיפה היומית שלך עולה מדי יום, כמות המעורבות תעלה לרמה שאת לא מדמיינת, פתאום אנשים מגלים אותך - וזאת רק ההתחלה! תראי את הנתונים האלו מאוגוסט 2019:

חשיפה מסיבית בכל שבוע

יותר מעורבות מהעוקבים

יותר עוקבים בכל יום

האם העמוד שלי מספיק טוב?

דיברנו על הקידום, אבל כמובן שלתוכן בעמוד שלך יש חשיבות מכרעת בהצלחת הקידום ובמטרה שלך להשיג כמה שיותר עוקבים. באינסטה ישראל גיבשנו את "המדריך לבניית עמוד אינסטגרם מצליח" , שיעזור לך לפצח את  התוכן ולהציג עמוד אינסטגרם מצליח תוך שבוע ימים בלבד! אנו מציעים לך לקבל את המדריך הזה, (בשווי 199 ש"ח) בחינם ללא עלות אם תרשמי עכשיו, ותנצלי את הטבת ההשקה שלנו. 

חינם! מתנת הצטרפות בשווי 199 ש"ח

למה אני צריכה את זה?

קשה מאוד לגדול לבד באינסטגרם, שני קורין, משפיענית אינסטגרם ומנהלת תחום הקידום באינסטה ישראל מסבירה למה בעצם צריך את זה בכלל, מדוע לא ניתן כיום להגיע לחשיפה אורגנית ללא עזרה ואיך בדיוק עובדת המערכת. אם זה היה אפשרי, כולנו היינו יושבים כל היום על האינסטגרם, ועושים כל מה שניתן כדי לחשוף את העמוד שלנו לעוקבים רלוונטיים. זה בדיוק מה שעושה אינסטה בוסט  - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. המערכת גורמת לחשבון שלך להתנהג בדיוק כמו שאת היית מתנהגת, אם רק היה לך זמן. נכון שני?

כמה זה עולה?

בעלות של 300 ש"ח לחודש (עלות של ארוחה זוגית במסעדה) זאת ההשקעה הכי טובה שאת יכולה להשקיע בעצמך. עמוד אינסטגרם חזק ופופולרי יכול להכניס לך אלפי ש"ח בשנה. תוך מספר חודשים תוכלי להתחיל להרוויח כסף והטבות מהעמוד שלך בתור משפיענית אינסטגרם. ככה זה שבכל חודש, העמוד שלך ייחשף בפני עשרות אלפי אנשים שקודם לא ידעו שאת בכלל קיימת. 

וזה לא הכל - אם תרשמי עוד היום, תוכלי ליהנות גם ממתנת הצטרפות שאנו מעניקים רק בחודש ההשקה -"מדריך לבניית עמוד אינסטגרם מצליח" בשווי 199 ש"ח וגם 7 ימי ניסיון ללא התחייבות! למה את מחכה? 

מישהו יכול לדעת שאני מנויה על השירות? 

אף אחד! השירות שלנו דיסקרטי ב 100%, ברוב המקרים, אנשים לא אוהבים להודות שהם זקוקים לעזרה בקידום העמוד שלהם, הרי הכי קול להגיד ש: 

"התוכן שלי כל כך טוב שהוא מאוד מצליח" אין ספק שתוכן טוב זה חשוב, אבל ללא חשיפה, אין מי שיהנה ממנו. אנו מבינים ומכבדים את הרצון שלך בפרטיות ולכן לעולם לא נחשוף את זהות לקוחותינו (מלבד אלו שמפרסמים זאת בעצמם) . האם הסביבה שלך תגלה שאת משתמשת בשירות קידום? ממש לא, מאחר ופעילות הקידום מבוססת על פעולות טבעיות ( לייקים, עקיבה, צפייה בסטוריז) שכולנו עושים גם ככה

אפשר להתחרט?

בטח! הצטרפות לשירות שלנו בטוחה ב 100% מבחינתך. גם אחרי שהצטרפת, נרשמת ושילמת, מותר לך להתחרט. יש לך 7 ימים מיום ההרשמה לקבל זיכוי מלא, ללא כל עלות וללא התחייבות. אנחנו בטוחים בשירות שלנו, יודעים שזה עובד מצוין ובטוחים בשביעות הרצון שלך מהתוצאות. 

 

טופס הצטרפות:

נא למלא את כל הפרטים, כולל שם משתמש וסיסמה (הטופס מאובטח והפרטים הם לצורך חיבור לעמוד שלך בלבד ולא יועברו לאף אחד)

שאלות? ניתן לפנות אלינו בווצאפ: 054-1377137 או במייל sales@insta.co.il.  

שאלות נוספות?

האם זה בטוח?


כן. לחלוטין. אינסטה ישראל היא החברה המובילה בשירותי קידום וניהול תוכן עבור המותגים הגדולים בישראל כבר 7 שנים, ועל השירותים שלנו מנויים אלפי עסקים. אנו מקפידים לשמור על כללי השימוש המותרים באינסטגרם ועל לקוחותינו כדי להמשיך ולהעניק שירות מוצלח לאורך זמן.
כמה עוקבים זה יביא לי?


השירות חושף את העמוד שלך לאנשים אמיתיים, והם יחליטו אם לעקוב או לא - לא נוכל להכריח אותם, או להתחייב בשמם. אנחנו מתחייבים לחשוף את העמוד למאות עד אלפי משתמשים ביום, ואם הם מחליטים לבדוק את תמונת הפרופיל שלך, לבקר בעמוד, להחזיר בצפיה, לייק, תגובה או עקיבה, זה לגמרי תלוי בהם ובעמוד שלך. נוכל לסייע בייעוץ כדי לשפר את הסיכויים להצליח, ואנו ממליצים לבחור ולשדרג את תמונת הפרופיל כבר מהיום הראשון. יש לנו לקוחות שמצליחים לגייס מאות עוקבים מדי חודש, ויש לקוחות שמגייסים גם אלפים.
למי מתאים השירות?


מסלול הקידום למשפיעניות נועד להביא תנועה לעמודים בתחומי הלייף-סטייל, מוסיקה, אוכל, טיולים ופנאי. אם את בלוגרית או דוגמנית, אמנית או יוצרת תוכן, השירות יוכל להביא לעמוד שלך טראפיק מסיבי של אנשים.