לומדים לשחות בקידום הממומן באינסטגרם

ולהטיס את המכירות שלכם כמו מקצוענים

4 שעות שיהפכו אתכם למנהלי הקמפיינים של העסק שלכם

בואו ללמוד איך לנהל בעצמכם את הפרסום והקידום הממומן שלכם, ליצור ולנהל קמפיינים, להביא מתעניינים, להגדיר קהלים, לשלוט בתקציבים ולשפר את התוצאות שלכם.

בואו להכיר את כלי הפרסום הממומן של פייסבוק ואינסטגרם, להקים קמפיינים, להגדיר מטרות וקהלים, לבנות קריאייטיב ותקציב, לבדוק ולשפר את התוצאות שלכם, ב 4 שעות מקצועיות שכוללות היכרות עם הכלים והתהליכים, תרגול ותיאוריה, עקרונות ותובנות שיכשירו אתכם להטיס את העסק שלכם קדימה ללא צורך באנשי מקצוע או עלויות נוספות.

מבנה הסדנה

1. היכרות עם כלי הפרסום הממומן:
- ביזנס מנג׳ר ומרכיביו
- אד מנג׳ר

- פרסום באינסטגרם
2. בניית אסטרטגיה:

- מטרת הפרסום

- הגדרת יעדים ומדידת הצלחה

- משפך שיווקי

- הגדרת קהל

- הכנת חומרי קריאטיב
3. בניית קמפיין:

- סוגי קמפיין

- אפיון קהל

- תקציב ואפשרויות תשלום

- נראות המודעה
4. אופטימיזציה:
5. תוצאות הקמפיין והסקת מסקנות:
- קריאת תוצאות
- דוחות
- למידה לקמפיין הבא

מרצה: יאנה לנגר

יאנה לנגר, מומחית לפרסום ברשתות החברתיות, כעשור בתחום. חיה ונושמת קמפיינים, מנהלת עסקים, יועצת ומרצה מבוקשת בתחום הקידום הממומן וכלי הפרסום של פייסבוק ואינסטגרם, בונה אסטרטגיות פרסום וקידום עבור מותגים, ועוד.
ברזומה שלה שמות כמו פייסבוק, Social Moov, Marin Software, Shuttlerock ועוד.

 

על אינסטה ישראל

אינסטה-ישראל הוקמה בשנת 2013 כסוכנות לקידום מותגים גדולים באינסטגרם. החברה מנהלת עמודים ופעילויות תוכן שיווקי, עבור המותגים החזקים והמובילים במשק הישראלי, מצלמת ומפיקה תוכן, מפעילה משפיענים ומפיקה אירועים ותערוכות שקיבלו סיקור מסיבי בכל אמצעי התקשורת.  עם הגדילה והשינויים באינסטגרם במהלך השנים האחרונות, פיתחה אינסטה ישראל שירותים נוספים, שנועדו לסייע גם למותגים בתחילת דרכם, לעסקים קטנים ולעצמאים להתקדם באינסטגרם. סדנאות מקצועיות, שירותי קידום עמודים באינסטגרם באמצעות כלים טכנולוגיים, כלים חדשניים לניטור מידע ולשיפור התוצאות והביצועים של לקוחותינו באינסטגרם.

מתחם Wework ברחוב הזרם 10 תל אביב. יש להגיע עם מחשב נייד ומטען.

הירשמו עכשיו: