הצוות

הכירו את האנשים שלנו.

מנכ"ל משותף

אלדד סהר

מנכ"ל משותף

אייל אופק

היא לי, מתחילה את היום בבדיקה של תוצאות הקידום מהלילה. במהלך היום היא נוגעת במאות לקוחות, משפרת את הטירגוט, מכוננת את ההגדרות, אם תהיו נחמדים, היא תבנה לכם רשימת עמודים משלכם לרוץ עליה.
קריירה עתידית - מורה ליוגה וגורו בינלאומי. 

היא לי אמיתי

אנליסטית קידום

דנה מנהלת את כל הצדדים התפעוליים של אינסטה ישראל, בנוסף היא מאתרת ומראיינת את המועמדים למשרות הפנויות שלנו, ומסוגלת למלא כמעט כל תפקיד בחברה במידת הצורך. דיר באלאק.

דנה נהרי

מנהלת תפעול, הפקה ומשאבי אנוש

מור מעניקה את התמיכה המקצועית למאות לקוחות הקידום שלנו, היא פותרת ומתפעלת בעצמה, או מעבירה לאיש המקצוע הרלוונטי. בנוסף מור מצלמת וכותבת תוכן לנכסים הדיגיטליים של אינסטה ישראל.

מור מלקר

קשרי לקוחות, תמיכה מקצועית

אחרי 3 שנים באינסטה ישראל, שני חתומה על תוצאות הקידום של מאות עמודי אינסטגרם ישראלים. היא מסבירה, מדריכה, מלמדת ומלווה את לקוחות הקידום, עוקבת אחרי התוצאות ומובילה את מחלקת המכירות.

שני קורין

מנהלת קשרי לקוחות ומכירות

רוני מנהלת עמודי אינסטגרם עבור מותגים גדולים מבין לקוחות אינסטה ישראל. היא מצלמת, כותבת, בונה קריאייטיב ומעצבת, מעלה סטוריז, בונה פעילויות ומנהלת אותן. אין לה זמן.

רוני דימניק

מנהלת עמודים ותוכן

קרינה מובילה ומלווה עשרות לקוחות ובעלי עמודים עסקיים למסע הקידום שלהם באינסטגרם. ביחד איתם היא מתלבטת על קהל המטרה, על אופן הקידום ועל המסלול הנכון. אישיות אלטרנטיבית בסטורי: שוש החזאית ;)

קרינה מוצ'אן

קשרי לקוחות, מכירות